Waga​ samochodowa

W świecie, gdzie automatyzacja jest normą, stagnacja to krok w tył. VnetLPR już od siedmiu lat pomaga automatyzować wjazdy na tereny przemysłowe. 

Od jakiegoś czasu, nasi klienci wyrażali zainteresowanie podłączeniem wagi samochodowej do naszego systemu, aby proces dostaw i odbioru towaru był jeszcze szybszy i bezpieczniejszy.

Nasza technologia umożliwia automatyczne stwierdzenie ile ton towaru zostało dostarczonych lub odebranych, co stanowi ważny element dla Waszego biznesu. 

Waga samochodowa

Wagi samochodowe są często integrowane z systemami rozpoznawania tablic rejestracyjnych z kilku powodów

Kontrola ładunków

Wagi samochodowe pomagają w kontroli i zarządzaniu ładunkami. Można śledzić ile towaru wjechało na teren i ile go opuściło, porównując wagę pojazdu przed i po załadowaniu. To umożliwia dokładne monitorowanie ilości towarów, które są transportowane, co jest szczególnie ważne w sektorach takich jak logistyka, budownictwo, przemysł ciężki itp.

Bezpieczeństwo

Nadmiernie obciążone pojazdy mogą stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Dzięki systemom wagowym można upewnić się, że pojazdy nie przekraczają dozwolonego limitu ładunku, zgodnie z przepisami drogowymi.

Optymalizacja procesów

Połączenie wag samochodowych z systemem rozpoznawania tablic rejestracyjnych umożliwia automatyzację procesów. Gdy pojazd wjeżdża na wagę, system może automatycznie zidentyfikować pojazd, zarejestrować jego wagę i przekazać te informacje do systemu zarządzania, eliminując potrzebę ręcznego wprowadzania danych.

Dokładność danych

Integracja tych systemów zapewnia wysoką dokładność danych. Systemy automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych zapewniają prawidłową identyfikację pojazdu, a wagi samochodowe dają precyzyjne pomiary masy ładunku. Ta kombinacja pomaga eliminować błędy ludzkie, co prowadzi do większej efektywności i skuteczności operacji.

Interfejs

Interfejs wagi
Interfejs wagi
Interfejs wagi

Raport ważenia

Raport ważenia