20-lecie naszej firmy VCN!

W tym roku VCN obchodzi 20. urodziny. Świętujemy ten jubileusz podczas Targów Securex 2024. Zaprosiliśmy z tej okazji do naszego stoiska kilku Partnerów.

Sukcesów na swoim koncie mają oni wiele i znani są dużej grupie klientów z wysokiej jakości produktów. Skąd o tym wiem? Współpracujemy z nimi realizując dla Was wspólne projekty. A kogo zaprosiliśmy do współpracy targowej?

CAME Poland. Producenta i lidera w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań automatyzacji dla obszarów mieszkalnych, publicznych i miejskich. Oferta CAME Poland obejmuje szeroki zakres produktów i rozwiązań: począwszy od automatyki do bram i garaży, poprzez systemy szlabanów i parkingów, bramki obrotowe i sensoryczne, furty, słupki i blokady drogowe, aż po systemy wideodomofonowe.

GANZ Security by CBC Poland. Japońska firma z tradycjami o międzynarodowym zasięgu założona w 1925 roku w Tokio. Od początku swojej działalności skupiała się na rozwoju nowoczesnej technologii, a od prawie pół wieku aktywnie promuje na światowym rynku rozwiązania dla bezpieczeństwa pod własną marką GANZ SECURITY. W portfolio produktów ma, m.in. najnowocześniejsze kamery CCTV z elementami inteligentnej analityki, rejestratory cyfrowe, inteligentny nadajnik AI BOX, kompletny system VMS GanzCortrol, zaawansowane rozwiązania dla logistyki, handlu detalicznego, obiektów użyteczności publicznej.

Viva.com. Europejski bank technologiczny oparty na rozwiązaniu chmurowym, obsługującym płatności w 24 krajach i na ponad 985 urządzeniach, m.in. Tap on Any Device do płatności w sklepie, czy Smart Checkout do płatności online. Te rozwiązania pomagają europejskim firmom każdej wielkości akceptować płatności i zarządzać nimi w dowolny sposób. Firma oferuje akceptację ponad 40 metod płatności w 17 językach i 9 walutach. Cała technologia Viva.com jest zbudowana wewnętrznie na platformie MS Azure i jest w pełni skalowalna, obsługując każdą ścieżkę płatności.

Avilda. Jeden z czołowych litewskich dostawców technologii do zarządzania łańcuchem dostaw. Producent oprogramowania WMS dla logistyki i produkcji działający od ponad 30 lat. Ma przedstawicielstwa na Litwie – w Wilnie, Kownie i Kłajpedzie – oraz w Polsce.

Towarzystwo Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego GEST. Dba o zwiększenie świadomości społecznej na temat problemów osób głuchych, słabosłyszących, tłumaczy i lektorów języka migowego. Wprowadza zmiany, które ułatwią im życie codzienne. Wspiera biznes w tworzeniu miejsc pracy dla osób Głuchych, a dzięki wspólnemu projektowi z VCN dzieje się to również u naszych klientów w obszarze TSL.

Cieszymy się, że możemy wspólnie dla Was tworzyć systemy do automatyzacji i cyfryzacji tak wielu sektorów biznesu. Zapraszamy już teraz na Securex 2024 Grupa MTP do pawilonu 6 na stoisko 52. Będzie okazja do zobaczenia na żywo, jak doskonale razem działają nasze zintegrowane systemy…dla BEZPIECZEŃSTWA.