AKTUALNOŚCI

Urodzinowe Świętowanie: 20 lat Razem z VCN

Przygotuj się na wyjątkową ucztę dla zmysłów, ponieważ VCN świętuje swoje 20-lecie! Od wzruszających przemówień po zabawne atrakcje, ta urodzinowa impreza zapewniła niezapomniane chwile. Odkryj, jak firma VCN kontynuuje swoje zaangażowanie w dostępność i inkluzję, podczas jednoczesnego świętowania swojej historii i przyszłości. Dołącz do naszego jubileuszu i uczestnicz w tej niepowtarzalnej okazji!

więcej »

VCN: Czy warto inwestować w obecność na targach?

Wartość obecności na targach jest niepodważalna – to nie tylko okazja do prezentacji innowacji, ale także budowania relacji biznesowych. Wraz z partnerami, świętując 20-lecie istnienia, tworzymy zaawansowane rozwiązania dla bezpieczeństwa i cyfryzacji. Czy warto inwestować w targi? Zdecydowanie tak!

więcej »

20-lecie naszej firmy VCN!

Dołącz do nas na jubileuszowej imprezie podczas Targów Securex 2024, gdzie VCN obchodzi swoje 20-lecie! Razem z naszymi partnerami prezentujemy innowacyjne rozwiązania dla bezpieczeństwa i automatyzacji w różnych sektorach biznesu. Zapraszamy Cię na nasze stoisko, gdzie będziesz mógł zobaczyć na żywo, jak działają nasze zintegrowane systemy. Przyjdź i dołącz do świętowania!

więcej »

VnetLPR: innowacyjne rozwiązania dla efektywności i bezpieczeństwa

Poznaj rewolucyjny system VnetLPR w zaledwie kilka minut! Od zdalnej awizacji do wyjazdu z obiektu, nasze rozwiązanie sprawi, że procesy będą bardziej płynne niż kiedykolwiek wcześniej. Ale to nie koniec korzyści! VnetLPR dba również o środowisko, ograniczając emisję CO2 i poprawiając wykorzystanie pracowników ochrony. Przekonaj się, dlaczego automatyzacja to przyszłość logistyki. A to dopiero początek – już niedługo rusza cykl informacyjno-edukacyjny, w którym odkryjemy wszystkie możliwości VnetLPR. Czy chcesz dołączyć do naszego sukcesu i zwiększyć bezpieczeństwo na swoim obiekcie? Umów się na prezentację już teraz!

więcej »

TSL Transport 4.0 summit: odzwierciedlenie cyfrowej ewolucji w branży transportowo-logistycznej

Zaawansowane technologie cyfrowe rewolucjonizują branżę transportowo-logistyczną, a niedawno odbyta Konferencja TSL Transport 4.0 Summit była niezrównanym przeglądem tych innowacji. Od dyskusji nad znaczeniem cyfryzacji w konkurencji po prezentacje zaawansowanych rozwiązań AI, wydarzenie to stanowiło kulminację przyszłościowych trendów w sektorze. Przyciągając uwagę zarówno liderów branży, jak i przedstawicieli mniejszych firm, konferencja stanowiła inspirujące środowisko do wymiany wiedzy i doświadczeń.

więcej »

VCN zwiększenie efektywności zarządzania ruchem pojazdów

Przedstawiamy nasze działania dla jednego z czołowych producentów elektroniki – projekt wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, które znacząco usprawniły procesy zarządzania ruchem i bezpieczeństwem na terenie obiektu TCL w Żyrardowie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii VnetLPR oraz monitorowanego sterowania szlabanami, zapewniliśmy nie tylko skuteczność, ale i wygodę dla użytkowników. To kolejny krok w optymalizacji procesów w przemyśle, potwierdzający pozytywny wpływ naszych innowacyjnych rozwiązań na różnorodne sektory gospodarki. Dziękujemy partnerowi, EVER GRUPA, za wspólną pracę i zaufanie

więcej »