W VCN dzieje się dużo i dzielimy się tym z Wami chętnie. Mamy na koncie kilkaset udanych realizacji w kraju i za granicą dla klientów z wielu branż

Dziś prezentujemy tę wykonaną dla jednej z fabryk na terenie Zakładów Chemicznych Anwil S.A.

Realizacja dotyczyła uruchomienia systemu kontroli dostępu opartego na oprogramowaniu #Genetec, czyli flagowej platformy bezpieczeństwa

Jakie było nasze zadanie

1️⃣ Integracja systemu z istniejącą zewnętrzną bramką obrotową

2️⃣ Dostarczenie wewnętrznego rozwiązania o wysokiej niezawodności i nowoczesnym wyglądzie.

Dodatkowym wyzwaniem dla nas była zgłoszona przez klienta potrzeba – zapewnienia rozwiązania uwzględniającego również obsługę osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach inwalidzkich).

Zaproponowane przez nas rozwiązanie zawiera dwa elementy:

1️⃣ Podwójną bramkę uchylną Gunnebo GlasStile S (składa się z kolumny ze stali nierdzewnej polerowanej oraz uchylnego panelu szklanego hartowanego)

2️⃣ Tripod Gunnebo SlimStile EV o wysokiej przepustowości.

Całość dopełniają stylistycznie dopasowane szklane panele na stalowych słupkach stanowiące barierki

Klient ceni nasze rozwiązanie za bezproblemowe wejście i wyjście z obiektu zarówno dla pracowników, jak i gości.

Wszystko to było możliwe dzięki odpowiednio dobranym lokalizacjom tych elementów, czytników kontroli dostępu oraz konfiguracji uwzględniającej dedykowany czas obsługi osób przy bramce uchylnej.

Dodatkowym atutem było przeznaczenie minimalnej ilość przestrzeni biura z zachowaniem wysokiego poziomu estetyki i funkcjonalności. Całość działa bezawaryjnie! A jak Wam podoba się ta realizacja?

#VnetLPR#realizacje#klienci