O nas

MISJA FIRMY

Tworzymy dla Was i Waszych firm innowacyjne rozwiązania.

Z wyrazami szacunku,
Adam Szulc i Andrzej Hamryszczak
Chętnie podejmujemy się trudnych i skomplikowanych tematów, by poszukiwać skutecznych rozwiązań dla naszych klientów i tworzyć nowe systemy wypełniające rynkowe nisze.
Oferujemy kompleksowe projekty z zakresu technicznych systemów zabezpieczeń oraz rozwiązań softwarowych, łączące w jednym produkcie technologie z wielu różnorodnych dziedzin, precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta.
Zaskakujemy innowacyjnym podejściem do stawianych nam wyzwań oraz szerokim wachlarzem niestandardowych usług pozwalających na optymalizację kosztów wdrożenia nowych technologii.
ZASADY
Co sprawia, że w oczach 100% naszych klientów jesteśmy partnerem godnym zaufania?
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością. Stawiamy na długofalową współpracę. Działamy zgodnie z obowiązującymi w danym kraju normami w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę techniczną Stale podnosimy swoje kwalifikacji, zdobywamy dodatkowe uprawnienia i poszerzamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć naszym klientom Dzielimy się wiedzą – prowadzimy kursy i szkolenia związane z tworzeniem nowoczesnych systemów bezpieczeństwa
WSPÓŁPRACA
Naszą największą wartością są pracownicy. To dzięki ich zaangażowaniu VCN tak dynamicznie się rozwija! W VCN stale podejmujemy nowe wyzwania i tworzymy nowe miejsca pracy. W procesie rekrutacji przede wszystkim zwracamy uwagę na praktyczne umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku. Stawiamy na wieloletnią współpracę, dlatego równie ważne są dla nas cechy charakteru, które pomagają w pracy zespołowej. Wysoko cenimy osoby, które chcą się rozwijać i jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami i absolwentami różnych kierunków/kierunków technicznych.
W trybie ciągłym podejmujemy współpracę z samodzielnymi instalatorami i firmami instalatorskimi.
Cenimy czas naszych Kandydatów, dlatego w VCN rekrutacja składa się tylko z 4 etapów.
Aplikacja
online
1
Rozmowa
wstępna i
zaproszenie na
spotkanie
2
Rozmowa
kwalifikacyjna
3
Informacja
zwrotna
4
Dlaczego VCN?

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

Szkolenia specjalistyczne i wiele możliwości rozwoju

Komfortowe miejsce pracy i niezbędny sprzęt: telefon, laptop, samochód służbowy

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Brak nudy – Innowacyjne projekty badawcze i wdrożeniowe

Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu