VnetLPR: innowacyjne rozwiązania dla efektywności i bezpieczeństwa

System VnetLPR w pigułce

Dziś wyjątkowo krótko. Przedstawiamy możliwości naszego systemu VnetLPR w pigułce.

Od zdalnej awizacji do wyjazdu z obiektu przeprowadzimy Cię w 3 minuty. Włącz film i sprawdź ile problemów może zdjąć Ci z głowy nasze rozwiązanie!

Ale VnetLPR dba nie tylko o optymalizację procesów na Twoim obiekcie. Z nim również środowisko może czuć się bezpieczne. Ogranicza on bowiem emisję CO2 dzięki płynnemu przemieszczaniu się pojazdów na bramie i terenie Twojej firmy.

Kolejna zaleta naszego systemu dostępowego to lepsze wykorzystanie pracowników ochrony. Czy wiesz, że budujemy już z naszymi klientami systemy bezobsługowej portierni? Automatyzacja to przyszłość nie tylko w logistyce.

VnetLPR przez ostatnie lata dorobił się już tak wielu funkcjonalności, że postanowiliśmy poświęcić im osobny cykl informacyjno-edukacyjny. W końcu nasze 20 urodziny zobowiązują. A pierwszy odcinek już wkrótce.

Film nagrywany był w magazynie HSF e-commerce sp. z o.o. na terenie obiektu SEGRO Poland. Wykorzystaliśmy też zestaw wypożyczony nam przez LTP – Logistyka sp. z o. o.. Wszystkim naszym Partnerom dziękujemy za tę możliwość i dobrą współpracę.

Chcesz się przekonać, jak VnetLPR może poprawić bezpieczeństwo i usprawnić procesy? Umów się na prezentację możliwości systemu.

#bezpieczeństwo #VCN20lat #film