VCN zwiększenie efektywności zarządzania ruchem pojazdów

Dziś opowiemy o naszej pracy dla klientów, zwłaszcza o realizacji projektu dla jednego z czołowych producentów elektroniki - TCL w Żyrardowie.

Co sprawia, że ten projekt wyróżnia się na tle innych? Przede wszystkim spełniliśmy jedno z postawionych przed nami oczekiwań – zmniejszenie potrzeby fizycznej obecności ochrony przy głównej bramie. Teraz każdy, kto potrzebuje pomocy lub weryfikacji, może skorzystać z domofonu. W ten sposób nawiąże kontakt z ochroną, która znajduje się w sąsiednim budynku.

W TCL zastosowaliśmy także zaawansowaną analitykę VnetLPR, która ma skuteczność odczytu tablic na poziomie minimum 95%, nawet przy ruchu pojazdów z prędkością do 50 km/h.

Zabezpieczyliśmy także sterowanie szlabanami, aby użytkownik mógł spać spokojnie. Podnoszą się one tylko dzięki specjalnym monitorowanym stykom, co zapewnia skuteczną ochronę. Gdy pojazd wyjeżdża z obiektu, szlaban automatycznie opuszcza się.

Montowaliśmy szlabany CAME GT4 od CAME Poland na gotowych fundamentach, co zapewniło płynny, niezakłócony i bezpieczny ruch pojazdów. Dzięki nim klient ma pewność, że wszystko działa sprawnie.

To kolejne wdrożenie naszego systemu VnetLPR w branży elektronicznej, co potwierdza, że nasza technologia ma pozytywny wpływ na optymalizację procesów również w sektorze przemysłu.

Dziękujemy naszemu partnerowi, EVER GRUPA, za zaufanie i wspólną pracę nad tym wyjątkowym projektem.

Cieszymy się, że możemy wspierać tak wiele sektorów gospodarki naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami.

#Innowacje #Bezpieczeństwo #Realizacja