VCN: Czy warto inwestować w obecność na targach?

Czy warto inwestować w obecność na targach?

Według nas zdecydowanie TAK! Targi to dla nas, nie tylko okazja do prezentacji najnowszych rozwiązań, ale także możliwość budowania świadomości naszej marki. Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, dlatego zawsze mamy coś nowego do zaprezentowania.

Targi pozwalają nam na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz rozmowy na naszym stoisku z klientami i kooperantami, a to jest nieocenioną wartością.

W tym roku nasza obecność na Targach Securex Grupa MTP miała szczególny charakter z uwagi na obchodzony jubileusz 20-lecia istnienia naszej firmy. Z tej okazji stworzyliśmy nowy projekt targowy realizowany wspólnie z naszymi Partnerami, liderami w swoich branżach.

Drodzy Partnerzy, chcielibyśmy Wam serdecznie PODZIĘKOWAĆ:

CAME Poland za prezentację zaawansowanych technologicznie rozwiązań automatyzacji. Wasze innowacje otwierają nowe możliwości dla obszarów przemysłowych, mieszkalnych, publicznych i miejskich.

GANZ Security by CBC Poland. Wasze doświadczenie i zaangażowanie w rozwój nowoczesnych technologii bezpieczeństwa są nieocenione. Produkty GANZ SECURITY wnoszą znaczący wkład w obszar ochrony i nadzoru.

Viva.com. Wasze rozwiązania chmurowe i obsługa płatności na międzynarodowym poziomie to fundament dla bezpiecznego dynamicznego zarządzania finansami w dzisiejszym globalnym biznesie.

Avilda dziękujemy za dzielenie się wiedzą i systemami, które umożliwiają efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Dziękujemy również naszemu Partnerowi ESG Towarzystwo Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego GEST. Wasza praca nad zwiększeniem świadomości społecznej i wsparciem w tworzeniu dostępności i inkluzji dla środowiska Głuchych i słabosłyszących jest dla nas inspiracją.

Podziękowania dla wszystkich naszych Partnerów za współpracę przy projekcie.

Wspólnie tworzymy zaawansowane systemy, które służą naszym klientom. Razem możemy więcej, a efekty tej synergii klienci mieli możliwość zobaczyć na targach Securex 2024.

Podczas targów miało miejsce Cocktail Jubileuszowy, na którym oficjalnie świętowaliśmy 20-lecie VCN. O tym wydarzeniu opowiemy więcej w osobnym poście!

Cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć bardziej bezpieczne środowisko pracy poprzez systemy automatyzujące i cyfryzację dla wielu sektorów biznesu. Razem dla BEZPIECZEŃSTWA.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania zastosowania naszych technologii dla przyszłości bezpieczeństwa i automatyzacji.