Urodzinowe Świętowanie: 20 lat Razem z VCN

Skoro nadszedł czas na urodziny, nie mogło zabraknąć tortu i szampana, ale to nie wszystko!

Właściciele Adam Szulc i Andrzej Hamryszczak wygłosili mowy okolicznościowe, a w ich oczach pojawiły się łzy wzruszenia, wspominając początki działalności z 2004 roku. Przygotowano także film o VCN – „Trzymaj Nadzór”, który jednak był lekko żartobliwy, gdyż humor w zespole jest priorytetem.

Nie zabrakło również upominków dla pracowników oraz zabawnych limeryków na ich temat. Impreza była także okazją do pysznego jedzenia i innych atrakcji.

„Cocktail Jubileuszowy VCN – 20 lat Razem”, organizowany w ramach targów Securex 2024, był dedykowany kooperantom, dostawcom oraz ekspertom z branży bezpieczeństwa, a także partnerom obecnym na stoisku VCN podczas Targów Securex Grupa MTP.

Wszystkie wystąpienia zostały tłumaczone na język migowy przez Olgierda Kosibę, co było częścią zaangażowania VCN w tworzenie dostępności i inkluzji dla osób głuchych i słabosłyszących.

Goście przekazali życzenia, niektóre z nich w języku migowym. Ich życzenia dla VCN można zobaczyć na filmie.

Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie oraz za możliwość wspólnego tworzenia niezawodnych rozwiązań dla obszaru bezpieczeństwa.

Ale to nie koniec urodzinowych obchodów 20 lat VCN! Już niebawem, w dniach 4-7.06.2024, zapraszamy naszych klientów na tort i szampana podczas targów MODERNLOG Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu.

Zapraszamy!

#VCN20lat #bezpieczeństwo #cyfryzacja #targi