Systemy monitorowania pojazdów

NASZE SYSTEMY WEJŚCIOWE

Chroń swoją siedzibę

Aby zmaksymalizować Twoje bezpieczeństwo, ważne jest, aby monitorować, ograniczać i rejestrować ruch osób lub pojazdów zarówno na terenie, jak i poza nim. Instalacja systemów kontroli dostępu pozwala na to wszystko i wiele więcej.

Dodatkowo możesz zintegrować swój sprzęt kontroli dostępu ze wszystkimi innymi zintegrowanymi komponentami bezpieczeństwa, takimi jak CCTV i systemy wykrywania intruzów. Pozwala to na lepszą widoczność Twojego obiektu i zwiększoną ochronę Twoich pracowników i gości. Dostęp do pomieszczeń można kontrolować na różne sposoby i często za pomocą warstw kontroli obwodowej, w tym:

SZEROKI WYBÓR ROZWIĄZAŃ

Jakie są korzyści

Niektóre korzyści z zainstalowania kontroli dostępu obejmują:

  • Integracja z innymi systemami bezpieczeństwa w celu maksymalizacji ochrony
  • Skrócony czas administrowania dzięki oprogramowaniu do zarządzania gośćmi
  • Pełna kontrola nad tym, kiedy i gdzie Twoi pracownicy, goście i pojazdy są dozwolone
  • Umożliwia centralną kontrolę wszystkich zabezpieczeń

Nasze systemy kontroli dostępu zapewniają bezpieczną metodę kontroli kart przy użyciu mocnych, niezawodnych mechanicznie i bezproblemowych zamków.

Niezależnie od tego, czy jesteś małą organizacją, placówką edukacyjną, czy dużym przedsiębiorstwem komercyjnym, możemy zaprojektować dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie kontroli dostępu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zamów prezentację

ZAUTOMATYZOWANE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ ELEKTRONICZNYCH

Bramy i bariery

ANPR – Bramy i Bariery – Zarządzanie Odwiedzającymi

Bariery bezpieczeństwa i systemy bram są integralną częścią rozwiązań kontroli dostępu zautomatyzowanego elektronicznego systemu bezpieczeństwa, ponieważ są chronione za pomocą zamków, okresowych patroli wartowniczych, stałych posterunków strażniczych, blokad drogowych, słupków podnoszących, alarmów kontaktowych, telewizji przemysłowej lub kombinacji tych wszystkich systemó .

KOMPLEKSOWY SYSTEM ZARZĄDZANIA ODWIEDZAJĄCYMI

Zarządzanie odwiedzającymi

Kompleksowy system zarządzania gośćmi naszej firmy, umożliwia śledzenie osób i zasobów, zarówno na miejscu, jak i poza nim.
NOWY POZIOM NIEZAWODNOŚCI

VNETLPR

Wielokrotnie nagradzany system zapewnia nowy poziom niezawodności monitorowania pojazdów i kontroli dostępu. Możesz monitorować wiele pasów ruchu za pomocą jednej kamery, a każdy pojazd jest rejestrowany w bazie danych systemu.

VNETLPR to sieciowy system, który może automatycznie i niezawodnie odczytywać dane przy dużych prędkościach, w ciemności i przy oślepianiu powodowanym przez reflektory pojazdu. System może przyjąć nieograniczoną liczbę kamer ANPR i przeglądowych.

FUNCJE SYSTEMU

Systemy kontroli dostępu

Aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, oferujemy szeroką gamę rozwiązań zbliżeniowej i biometrycznej kontroli dostępu. Technologia kontroli dostępu szybko się zmienia wraz z przyjęciem kart inteligentnych, które mogą wykonywać wiele zadań administracyjnych – zapewniając prostszy system w użyciu i uwalniając zasoby personelu.

Systemy kart kontroli dostępu mogą służyć do rejestrowania:

  • Monitorowanie alarmów i powiadamianie o naruszeniach systemu
  • Czas i frekwencja personelu i gości
  • Zarządzanie szafkami
  • Projektowanie i produkcja identyfikatorów
  • Apel i zbiórka – zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa

 

Kontrola dostępu w wielu lokalizacjach w oparciu o sieć

Aby obniżyć koszty, systemy kontroli dostępu można podłączyć przez sieć IP za pomocą kabla sieciowego Cat5 i technologii Power over Ethernet. Skróci to czas instalacji i zmniejszy ilość energii zużywanej przez cały okres eksploatacji systemu, nie tracąc przy tym na jakości.

Co więcej, korzystając z sieci IP, możemy połączyć wszystkie witryny w wielu miastach z centralną bazą danych, co znacznie upraszcza zarządzanie.

DLACZEGO NASZA FIRMA?

Profesjonalny audyt i wdrożenie

Przeprowadzamy ocenę ryzyka, aby umożliwić opracowanie projektu przy użyciu różnych produktów, od systemów zbliżeniowych i klawiatur PIN, po systemy identyfikacji biometrycznej. Wszystko można zintegrować z istniejącymi sieciami IP lub systemami zarządzania bezpieczeństwem.

Jesteśmy akredytowani na najwyższym poziomie przez najbardziej zaawansowanych producentów systemów kontroli dostępu na rynku, w tym Nedap, Borer, Nortech, Lenel i Paxton.

Serwis i konserwacja Synergy

Nasz pakiet serwisowy i konserwacyjny Synergy pozwala zaoszczędzić pieniądze na systemach przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę personelu, mienia i aktywów.

Ten dostosowany do potrzeb pakiet konserwacji zabezpieczeń wydłuża żywotność Twojego systemu, dając Ci całkowity spokój, że wszystkie Twoje systemy przeciwpożarowe i bezpieczeństwa będą działać, gdy ich potrzebujesz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o szerokiej gamie rozwiązań dostępowych, które można zastosować w Twojej siedzibie? Skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod numer (+48) 61 622 94 92, aby porozmawiać z naszym specjlistą.