VCN: Konferencja dla zarządców nieruchomości

W minionym tygodniu uczestniczyliśmy w Konferencji dla Zarządców Nieruchomości, którzy codziennie zarządzają wieloma budynkami i osiedlami w Poznaniu i okolicach.

Mieszkańcy takich osiedli zgłaszają coraz większe wymagania, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Spotkanie to poświęcone było nowoczesnym technologiom, które mogą poprawić nie tylko bezpieczeństwo, ale także efektywne zarządzanie nieruchomościami.

Przedstawiliśmy nasze rozwiązania, w tym #VnetLPR, wykorzystujące najnowsze technologie w kontroli dostępu.

Adam Szulc wygłosił prelekcję na temat parkowania w wyznaczonych miejscach postojowych. Temat ten często budzi emocje i niepokoje, szczególnie w miastach, gdzie liczba pojazdów przewyższa dostępną infrastrukturę parkingową. Nasze rozwiązania w tym obszarze zostały już z sukcesem przetestowane na jednym z większych osiedli w Poznaniu, o czym opowiadał Adam.

Podczas konferencji mieliśmy okazję nie tylko prezentować nasze systemy, ale także rozmawiać z wieloma zarządcami nieruchomości. Była to doskonała okazja do zrozumienia ich potrzeb, wyzwań oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Nasze stoisko konferencyjne odwiedziło wielu uczestników. Z ich opinii wynika, że nasz system jest interesujący i pomoże w rozwiązaniu problemów z zarządzaniem osiedlami. Co istotne, nasze rozwiązania można łatwo wdrożyć korzystając z istniejącej infrastruktury oraz prostego systemu płatności za parkowanie dla osób nieuprawnionych.

Dziękujemy Piotrowi Majchrowiczowi za zaproszenie oraz ELF24 za świetną organizację! Dziękujemy również innym firmom prezentującym swoje rozwiązania, takim jak Jakub Sprusiński, Mateusz Wytlib z CAME Poland oraz Artur Zandecki.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się ponownie! Już 13.03 czeka nas kolejna konferencja na ten sam temat, tym razem we Wrocławiu.

Z kim widzimy się w środę?

#konferencja #kontroladostępu #smartosiedle