To było niecodzienne wydarzenie w wyjątkowym miejscu 🎯

A mowa o WarehouseTour w SEGR⭕️ Logistics Park Poznań, Gołuski, w którym niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

✅ Zaproszeni goście, menadżerowie obszaru logistyki reprezentujący wiele firm, nie tylko wysłuchali kilku prelekcji, ale i mieli okazję obejrzeć wnętrze nowoczesnego obiektu SEGR⭕️.

✅Obiekt ten został odpowiednio przystosowany przez SEGR⭕️ do potrzeb jej klienta firmy HSF e-commerce sp. z o.o., która działa w obszarze logistycznej obsługi internetowej sprzedaży mebli oraz towarów ponadgabarytowych.

✅Budynek w SEGR⭕️ Logistics Park Poznań, Gołuski wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają, m.in. ograniczać zużycie energii. Przykładem jest wydajny system grzewczy, innowacyjny system wentylacji, czy oświetlenie LED 💡.  Budynek jest częściowo przeszklony, a całą infrastrukturę zaprojektowano myśląc o specjalizacji biznesowej klienta, czyli procesach e-commerce.

✅Goście warsztatów w SEGR⭕️ mieli okazję usłyszeć ciekawe prelekcje w wykonaniu Artur Olejniczak, Bartosz Michalski, Krzysztof Lisiecki, Bartosz Parowiński 👍

Czuliśmy się wyróżnieni mogąc opowiedzieć uczestnikom o możliwościach zastosowania #VnetLPR, naszego rozwiązania technologicznego zwiększającego bezpieczeństwo na tym obiekcie🚦.

WarehouseTour w SEGR⭕️ było okazją do wymiany spostrzeżeń na temat branży logistycznej🚚 , a także możliwych kierunków rozwoju nowoczesnych obiektów magazynowych.

Gratulacje należą się organizatorom wydarzenia: SEGRO Poland, HSF e-commerce sp. z o.o., Logistics Manager Magazine 🥇

Dziękujemy za zaproszenie i możliwość zaprezentowania uczestnikom naszego systemu awizacji i przepustek, VnetLPR ❗

Cieszymy się mogą brać udział w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla branży logistycznej 🚀