Projekt Kamiennogórska

PRojekt Kamiennogórska Busines Park

6

Szlabanów

6

kamer

6

domofonów

1

kasa

Duży

SYSTEM

BUSINESS PARK-GRUNWALD

System dla BUSINESS PARK-GRUNWALD z Poznaia https://businesspark-grunwald.pl/ realizowaliśmy w 2 etapach.
Park oferuje klientą wynajem nowoczesnych i funkcjonalnych powierzchni biurowych i magazynowych w idealnej lokalizcji na świetnie skomunikowanym poznańskim Grunwaldzie. Cały teren do blisko 9 hektarów. Można na niego wjechać przez kilka bram i a na 9 hektarach bez problemu wybrać wygodne miejsca na zaparkowanie własnego samochodu.
Właśnie to parkowanie, pracowników i interesantów okolicznych biznesów oraz sądu było impulsem do zainstalowania rozwiąznia które spełni wymagania parku.

Najważniejsze wyzwania i potrzeby Klienta

Ochrona miejśc parkingowych dla najemców oraz ich klientów. Swoje biznesy prowadzi tu ponad 20 firm, każdego dnia muszą na obiekt sprawnie wjeżdżać ich pracownicy, dostawcy oraz odwiedzjący ich goście. A jednocześnie nie powiny parkować pojazdy okolicznych firm, nie prowadzą tu interesów a parkując koło wejść do innych firm, utrudniają im dziłałania.

Optymalizacja czasu obsługi systemu – czas to pieniądz wiec możliwość samodzielnego wykonania części operacji, w zamian dostanie dostęp do wybranyc danych, obniża koszty. Przemyslany i prosty w obsłudze interfejs zwiększa zadowolenie użytkowników. Obsługa ponad 20 najemców i kilkutet przejazdów każdej doby to spore wyzwanie. Odzyskanie nawet części etatu to w skali roku przynosi bardzo wymierne korzyści.

Zastosowane rozwiązania

Automatyka wjazdu dla różnych typów interesantów.

Już w pierwszym etapie dla wygody uruchomiliśmy na życzenie inwestora 3 wjazdy, oraz 2 wyjady.
Dla bezpieczeństwa każdy wjazd został wyposażony w automatykę wykrywającą pojad przed szlabanemem , wtrakcie przejazdu i po jego minęciu.

Sterować otwarciem można na kilka sposobów

Aby wyjechać gość lub dostawca dostaje elektroczne rozliczenie. To prosty proces w którym najemcy za pomocą przeglądarki, dają zgodę na wyjazd dla pojazu gościa/dostawcy. Pojazd który wjechały na teren, a nie jest klientem musi skorzysta z kasy automatycznej. Rozwiązanie jest bezobsługowe, nie drukujemy biletów, nie wymieniamy papieru. Podajemy numer tablicy wpisujać początkowe znaki, system szybko podpowiadada właściwy numer zawężajac listę aktywnych pojazdów. Potwierdzenie zapłaty przygodzi elektroniczne. Swoją drogą roczny koszt papierowych biletów potrafi przekroczyć 10 tys zł, to kolejna oszczędnośc naszego klienta.

Realizacja

OPINIE KLIENTów

Więcej Projektów

Przeczytaj o innych projektach
DLA naszych klientów

CASE STUDY

PROJEKT TOYOTA

Salon samochodowy Toyota jeden szlaban wjazdowy i jeden wyjazdowy, unikalna potrzeba, pracownicy mają karty KD i w ciągu doby każdy z nich przeprowadza przez szlabany wiele pojazdów klientów.

PROJEKT TOYOTA

PRZECZYTAJ

CASE STUDY

PROJEKT SEGRO HSF

Segro hala logistyczna najemca HSF portierni w klasycznym ukłądzie na środku szlaban wjazdowy + wyjazdowy oraz duży modył YMS który służy do zarządzania odbiorami i dostawami, prawie 90 doków i kilkudziesięciu uzytkowników

PROJEKT SEGRO HSF

PRZECZYTAJ