Jak, wykorzystując system VnetLPR, usprawniliśmy zarządzanie polem campingowym sopockiego Park45

Projekt realizowaliśmy wraz naszym długoletnim Partnerem, firmą PremNet z Gdańska, którego klientem jest PARK45 – sopocki ośrodek kempingowy oferujący również domki, hotel i restaurację.

Atrakcyjne położenie blisko morza i centrum, w pięknych okolicznościach przyrody przyciąga wielu chętnych, tworząc kolejki na wjeździe do ośrodka. Właściciel obiektu dba o komfort i bezpieczeństwo swoich gości inwestując w nowoczesne rozwiązania na terenie ośrodka, sprawiając, że VnetLPR stał się jednym z nich.

Najważniejsze wyzwania i potrzeby Klienta

Zastosowane rozwiązania

 

Bazując na doświadczeniach i dziesiątkach realizacji zaproponowaliśmy system VnetLPR sterowania szlabanem za pomocą rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Brak konieczności wydawania kart dostępu, pilotów, które goście gubią, wyeliminowało konieczność dodatkowych formalności. Zaproponowane rozwiązanie pozwala na łatwe zarządzanie prawem wstępu na obiekt i swobodny wjazd/wyjazd w dowolnej chwili podczas zdeklarowanego czasu.

Efekty

Klient docenia rozwiązanie za poprawę jakości obsługi gości, usprawnienie całego procesu zameldowania, rzetelną informację w czasie rzeczywistym o tym, kto znajduje się na terenie ośrodka i wygodny moduł kontroli awizacji na telefon.

Goście natomiast poprzez Portal Awizacji samodzielnie mogą wypełnić wszystkie dane wcześniej  i zarezerwować wstępnie pobyt oraz zaznaczyć usługi z których chcą korzystać.  Zgodnie z hasłem.

Zaawizuj się z drogi,

skróć czas na zameldowanie,
szybciej ciesz się wypoczynkiem.

SZYBSZY

proces rejestracji gościa

AKTUALNA

informacja o zajętości kempingu

WYGODNY

wjazd na teren ośrodka

WIĘCEJ

czasu odzyskanego na inne czynności

SPRAWNA

kontrola przebywających na obiekcie pojazdów i przyczep

Vnet
LPR
System awizacji i przepustek z modułem identyfikacji tablic rejestracyjnych dopasowany do Twoich potrzeb.